W związku z zagrożeniem epidemicznym, w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów wprowadzamy ograniczenia w bezpośrednim przyjmowaniu Pacjentów w Przychodni. Wprowadzamy alternatywną formę wizyty tj. tzw. TELEPORADĘ.

Podczas teleporady lekarz na podstawie przeprowadzonego wywiadu i oceny stanu zdrowia w uzasadnionych przypadkach ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego i wydania recepty. Pacjenci proszeni przez lekarza o wyniki badań, mający niepokojące zmiany skórne i.t.p. mogą przesyłać skany lub zdjęcia mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powtórki leków prosimy zamawiać e - mailowo na adres: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kod e-recepty udostępniony zostanie również e - mailowo.

Rejestracja do lekarzy odbywa się wyłącznie telefonicznie na umówioną godzinę.

Wizyty domowe realizowane będą tylko w nagłych stanach.

Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych zostaje zawieszone do odwołania.

Czasowo zawieszamy wykonywanie badań bilansowych.

Osoby które wróciły z zagranicy, gorączkujące proszone są o bezpośredni  kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Tucholi tel. 52 334 20 21 lub 601 062 501.