Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

89-511 Cekcyn,  ul. Dworcowa 6

tel. 052 33 47 510, fax 3347523; tel. komórkowy 515 26 29 53

e-mail recepcjaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail poradnia dziecięca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail poradnia ginekologiczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail poradnia lekarza poz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail gabinet rehabilitacyjny : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail administracji zakładu:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REJESTRACJA PACJENTÓW  na porady i wizyty do lekarzy prowadzona jest od poniedziałku do piątku od godziny 7 30 do godziny 18 00  telefonicznie, osobiście lub pocztą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   z wyznaczeniem daty i przybliżonej godziny realizacji świadczenia.     Świadczenia lekarskie w warunkach domowych realizowane są po zgłoszeniu w godzinach przyjęć lekarza przyjmującego, wymagana jest weryfikacja i akceptacja zgłoszenia przez lekarza.

 

Pacjenci wymagający świadczeń w warunkach domowych

 

w formie diagnostyki, pielęgnacji, zabiegów leczniczych i usprawniających, wizyt pooperacyjnych i innych usług medycznych będących w zakresie obowiązków pielęgniarki i  położnej  środowiskowej, mogą zgłaszać takie potrzeby od poniedziałku do piątku od godziny 7 30 do godziny 18 00   telefonicznie, osobiście przez rodzinę lub pocztą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Pilne świadczenia realizowane są w dniu przyjęcia zgłoszenia, harmonogram pozostałych świadczeń ustalany jest  z pacjentem.

 

 Lekarze , pielęgniarki środowiskowo-rodzinne i położna środowiskowo-rodzinna pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 00 do 18 00 według grafików.