Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

89-511 Cekcyn,  ul. Dworcowa 6

tel. 052 33 47 510, fax 3347523; tel. komórkowy 515 26 29 53

e-mail recepcjaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail poradnia dziecięca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail poradnia ginekologiczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail poradnia lekarza poz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail gabinet rehabilitacyjny : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail administracji zakładu:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REJESTRACJA PACJENTÓW  na porady i wizyty do lekarzy prowadzona jest od poniedziałku do piątku od godziny 7, 30 do godziny 18 ,00  telefonicznie, osobiście lub pocztą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   z wyznaczeniem daty i przybliżonej godziny realizacji świadczenia.     Świadczenia lekarskie w warunkach domowych realizowane są po zgłoszeniu w godzinach przyjęć lekarza przyjmującego, wymagana jest weryfikacja i akceptacja zgłoszenia przez lekarza.

 

Pacjenci wymagający świadczeń w warunkach domowych

 

w formie diagnostyki, pielęgnacji, zabiegów leczniczych i usprawniających, wizyt pooperacyjnych i innych usług medycznych będących w zakresie obowiązków pielęgniarki i  położnej  środowiskowej, mogą zgłaszać takie potrzeby od poniedziałku do piątku od godziny 7, 30 do godziny 18  00   telefonicznie, osobiście przez rodzinę lub pocztą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Pilne świadczenia realizowane są w dniu przyjęcia zgłoszenia, harmonogram pozostałych świadczeń ustalany jest  z pacjentem.

 

 Lekarze , pielęgniarki środowiskowo-rodzinne i położna środowiskowo-rodzinna pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8,00 do 18,00 według grafików.