We wtorek (07 grudnia) w czytelni biblioteki spotkały się osoby należące do Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie poprowadziła Zyta Ważna. Tym razem rozmawiano o książce Barbary Kosmowskiej "Pozłacana rybka". "Wzruszająca, bardzo interesująca i wartościowa książka" można było usłyszeć. "Opowiada o tym, że w trudnych sytuacjach życiowych nie wolno się załamywać, tylko walczyć do samego końca. U bohaterki na uwagę zwracają jej determinacja i wola walki". Książkę polecamy wszystkim. Bo chociaż opisane tu problemy nie zdarzają się co dzień, to jednak nie są czymś niespotykanym.

Kolejną książką, o której porozmawiamy w styczniu 2011r., będzie "Książę mgły" autorstwa Carlosa Ruiza Zafona. Książki te, pochodzące od pana Mariusza Jaśtaka (Wydawnictwo Muza S.A.) uczestniczki spotkania otrzymały w prezencie. Wszystkich, którzy chcieliby przeczytać tę publikację, zapraszamy do biblioteki.

 

Od lewej Wiktoria Brygman, Izabela Pilarska, Weronika Barwik, Patrycja Bełdzikowska, Martyna Gwizdała, Pamela Zajler i Zyta Ważna