Zapraszamy są jeszcze wolne miejsca. Zapisy do 10 listopada br..
Kurs rozpoczynamy 13 listopada (poniedziałek) GRUPA POCZĄTKUJĄCA
                        14 listopada (wtorek) GRUPA ZAAWANSOWANA

W dniu 21.10.2017r na scenie Gminnego Ośrodka Kultury dziesiąty już raz wystąpiły dzieci i młodzież ze świetlic wiejskich gminy Cekcyn..

W sobotę 14 października o godz. 17:30 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury
w Cekcynie na Spektakl pt. „Przygody Dobrego Wojaka Szwejka”.  Będzie to MONODRAM , czyli utwór dramatyczny w którym występuje tylko jeden monologujący bohater.
Reżyseria: Waldemar Wilhelm (były dziekan wydz. Aktorskiego PWSFTViT, reżyser,    
                                              pedagog, dyrektor teatrów
Scenariusz: Elżbieta I. Dietrich (autorka wielu scenografii i kostiumów w teatrach
                                               dramatycznych, lalkowych i muzycznych)
Występuje: Mirosław Henke (wykładowca na wydziale aktorskim PWSFTViT,
                                             aktor scen Łódzkich)

Po występie spotkanie widowni z twórcami spektaklu.

PONIEDZIAŁEK

12:35 – 13:20  MANUALNE (klasy I, II)
13:25 – 14:10  MANUALNE (klasa III)
13:25  - 14:10  CYRKOWE  (6,7 latki)
14:15 – 15:15  MANUALNE (klasy III, IV, V)
14:15 – 15:00  CYRKOWE (8,9,10,11- lat i wzwyż)
15:15 – 16:00  CYRKOWE (klasy VII i gimn) młodzieżówka

WTOREK

14:00 - 17:30   Zespół Wokalny "Cisowianie"
14:20 – 15:20  CYRKOWE (osoby, które już chodziły na zajęcia)
14:30 – 15:30  MANUALNE (klasy VI, VII, gimnazjum)

ŚRODA

12:35 – 13:20  PLASTYCZNE (klasy I-III)+ przedszkole
13:25 – 14:10  PLASTYCZNE (klasy IV-VI)
14:20 – 15:05  PLASTYCZNE (klas VII, gimnazjum)
14:20 -  15:20 TEATRALNE
16:00 – 18:00  AKADEMIA PLASTYCZNA ODWAŻNYCH

CZWARTEK

12:35 – 13:20  PLASTYCZNE (klasy I-III)
13:25 – 14:10  PLASTYCZNE (klasy IV-VI)
14:10 – 15:10  AKADEMIA MALUCHA (dzieci w wieku 3,4,5)

PIĄTEK

12:35 – 13:20  TANECZNE (klasy I-III i 6-latki )
13:25 – 14:10  TANECZNE (klasy III- IV)
14:15 – 15:00  TANECZNE (klasy V-VII)