Zapraszamy mieszkańców Powiatu Tucholskiego w wieku 60+ w niedzielę 24 września na wycieczkę po Borach Tucholskich, której tematem jest "Kultura i tradycja Borów Tucholskich"
Za 10 złotych można będzie zwiedzić Tucholę z przewodnikiem, zobaczyć Chatę Kosznajderską w Silnie, Dom Rzemiosł Artystycznych w Swornychgaciach i Chatę Kaszubską w Brusach. Na ciekawe opowieści można liczyć dzięki opiece wykwalifikowanych przewodników, a w cenie zawarty jest także obiad.
Ze sobą zabrać trzeba przed wszystkim dobry nastrój i dobre buty, ewentualnie parasol lub przeciwdeszczową kurtkę - wycieczka odbędzie się niezależnie od pogody.
Bilety dostępne są w Internecie, na stronie serwisu tickeo.pl. Po zakupie biletu trzeba jeszcze przesłać e-mail z imieniem, nazwiskiem, miejscowością zamieszkania i wiekiem uczestnika na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - jest to potrzebne do ubezpieczenia oraz do sprawozdawczości projektu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535-092-901.
Organizatorem wycieczki jest Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” realizująca przy wsparciu Powiatu Tucholskiego projekt „Bory Tucholskie dla Seniora”. Finansowanie zapewniło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych 2014-2020.