Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie zaprasza na szkolenie dotyczące projektów objętych grantami ze środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność „Dekel do borowiackiej grapy na lata 2016-2023 w ramach przedsięwzięcia 3.1.1 LSR: „Borowiaki zawdy chatne do roboty w kupie, czyli wydarzenia integracyjne i aktywizujące mieszkańców obszaru LSR”.

Szkolenie odbędzie się 19 lipca 2018 roku o godzinie 14:00 w Książnicy Tucholskiej (sala nr 9) w Tucholi (ul. Pocztowa 7b).

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • procedura konkursu grantowego
  • dokumentacja konkursowa (konkurs grantowy)
  • zasady wypełniania wniosku o powierzenie grantu
  • zobowiązania grantobiorcy wynikające z umowy

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 lipca 2018 roku do godziny 12:00 w formacie: instytucja, liczba osób z instytucji, e-mail i telefon.
Szkolenie odbędzie się w sali dostosowanej dla osób niepełnosprawnych (parter). W przypadku innych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o kontakt: 523361213 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Partnerstwo "Lokalna Grupa Działania
Bory Tucholskie"
BIURO - ul. Murowa 8
89-500 Tuchola

523361213
www.partnerstwo.borytucholskie.pl