Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie jest organizatorem „Dni Gminy Cekcyn” w dniach 4-5 sierpnia br. Podczas obchodów „Dni Gminy Cekcyn” zorganizowana będzie „WIELKA LOTERIA FANTOWA”, z której dochód w tym roku pragniemy przeznaczyć na „POMOC POSZKODOWANYM PRZEZ ŻYWIOŁ – TRĄBĘ POWIETRZNĄ”, która miała miejsce na terenie naszej gminy w dniu 14 lipca br. W obliczu tragedii, która dotknęła mieszkańców naszej gminy nie możemy pozostać obojętni.

„WIELKA LOTERIA FANTOWA” cieszy się, co roku dużym zainteresowaniem, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie FANTÓW NA LOTERIĘ. Mogą to być np. gadżety firmowe, przedmioty artystyczne, rękodzieło lub inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników loterii. Wyrażając przekonanie, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, pragniemy z góry podziękować w imieniu ofiar żywiołu za wrażliwość i udzielone wsparcie. Wszelkie informacje dotyczące przekazywania fantów można uzyskać w sekretariacie Urzędu Gminy w Cekcynie, ul. Szkolna 2, tel. 52 3347550, w godz. 7.30 – 15.30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.