Logo czarny napis konwnet Wójtów gmin wiejskich województwa kujawsko-pomorskiego z kolorowymi klosoami zbóżLogo  czerwony napis wielkopolska akademia nauki i rozwoju z zarysem jabłka

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Konwent Wójtów Gmin Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego nawiązał współpracę partnerską z Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju z Poznania. W celu wspólnych działań informacyjnych, komunikacyjnych i promocyjnych, które mają na celu zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy na temat aktualnie obowiązujących przepisów prawa, możliwości finansowania zewnętrznego inwestycji i zrównoważonego rozwoju jednostek samorządu terytorialnego,  po spotkaniu z Prezesem Zarządu WANiR Panem Jakubem Michałowskim z Przewodniczącym Konwentu - Panem Jackiem Bygmanem, został podpisany list intencyjny w sprawie porozumienia partnerskiego.

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju z siedziba w Poznaniu 19 lat współpracuje z samorządami na terenie całej Polski, świadczy specjalistyczne usługi z zakresu pozyskiwania dotacji, realizacji projektów dofinansowanych, tworzenia dokumentów o charakterze strategicznym, planistycznym i sprawozdawczym. Wykwalifikowana kadra Akademii doradza i dostarcza kompleksowych rozwiązań zwiększających skuteczność oraz efektywność instytucji publicznych. Więcej o Wielkopolskiej Akademii Nauki i Rozwoju można przeczytać TUTAJ.

 Współpraca z Akademią rozpoczęła się od organizowania przez Partnera  bezpłatnych webinarów, o który członkowie Konwentu zostali poinformowani pocztą elektroniczną. Zachęcamy do brania udziału  w kolejnych webinarach, o który będziemy informować i liczymy, że  będziemy spotykać się z ekspertami Partnera na posiedzeniach Konwentu.

List intencyjny o wspólpracy Konwentu Wójtów z Wielkopolską Akadmią Rozwoju