Mieszkańcu gminy Cekcyn, jeśli ukończyłeś 60 lat to możesz ubiegać o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Karta jest bezpłatna, bezterminowa i honorowana w ponad 2500 punktach w całej Polsce.

Gmina Cekcyn przystąpiła do Programu Gmina Przyjazna Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora. Lokalna edycja Ogólnopolskiej Karty Seniora skierowana jest dla mieszkańców gminy Cekcyn w wieku powyżej 60 roku życia.

 

Władze gminy i przedstawiciele Stowarzyszenia MANKO z siedzibą w Krakowie uroczyście zainaugurowali Program w Cekcynie 22 kwietnia 2018 r. podczas Bezpiecznej Białej Niedzieli, kiedy to pierwsi uprawnieni Seniorzy otrzymali Ogólnopolską Kartę Seniora.

Wnioski o wydanie karty można pobrać w biurze nr 17 Urzędu Gminy w Cekcynie. Osoba do kontaktu - Ilona Lesikowska tel. 52 33 47 563

Karta upoważnia do skorzystania z ulg i zniżek na terenie całego kraju. Są to przede wszystkim sanatoria, biura podróży, restauracje, hotele, instytucje kultury oraz wiele punktów usługowych – lista firm honorujących OKS znajduje się na stronie www.glosseniora.pl

Przedsiębiorca, który będzie chciał zgłosić się jako partner do udziału w programie powinien wypełnić stosowny formularz, który zamieszczony jest w załączniku.

Załączniki:
Download this file (Formularz dla firm.pdf)Formularz dla firm.pdf[ ]640 kB
Download this file (Formularz dla Seniora.pdf)Formularz dla Seniora.pdf[ ]1263 kB