Informacja

Zakończono realizację grantu Dostępna Gmina Cekcyn w ramach programu Dostępny samorząd współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ze środka Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zarząd Koła Łowieckiego nr 104 "Brda" w Gostycynie informację o terminie polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2023/2024.

Załączniki:
Download this file (Ogłoszenie o polowaniu zbiorowym.pdf)Ogłoszenie o polowaniu zbiorowym.pdf[ ]324 kB

Nowy plac zabaw powstał przy świetlicy wiejskiej w Wysokiej na którym zostały wybudowane następujące elementy: zestaw zabawowy, który składa się m.in. ze: ślizgu metalowego, ścianki wspinaczkowej, pomostu wiszącego, wieży, pomostu i drabinek oraz huśtawki ważki, bujaka samochodziku, karuzeli i huśtawki podwójnej.

Uprzejmie informujemy, że plac zabaw w Brzoziu został doposażony w nowe elementy. Plac został doposażony w domek ze ścianką wspinaczkową, zestaw zabawowy, który składa się m.in. ze: ślizgu metalowego, ścianki wspinaczkowej, pomostu wiszącego, wieży, pomostu i drabinki oraz zestawu drabinek.

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu "Dychtownie zdobiony świerk - warsztaty ekologiczno - rękodzielnicze dla mieszkańców z obszaru LSR", który odbywa się w świetlicach wiejskich w Iwcu i Zalesiu.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowego TUCHWOD Sp. z o.o. w Tucholi informuje, że w związku z włączeniem nowej sieci wodociągowej do istniejącej w miejscowości Cekcyn ul. Dworcowa gm. Cekcyn w dniu  04-12-2023 r. (poniedziałek) w godzinach od 830 do 1200 nastąpi przerwa w dostawie wody z sieci wodociągowej w miejscowości Cekcyn ul. Dworcowa.